  5. Příruba - upínací deska 125 mm pro soustruh WM 240/240B/250/250V/280/280V, Warco
Příruba - upínací deska 125 mm pro soustruh WM 240/240B/250/250V/280/280V, Warco
Warco - Quality Engineering Tools & Machines
Příruba - upínací deska 125 mm pro soustruh Warco WM 240 / 240B / 250 / 250VF / 250V a WM 280 / 280VF / 280V, Warco Poznámka: obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí zobrazovat skutečnou přírubu pro daný soustruh Příruby pro soustruhy umožňují uchycení kleštinových nebo alternativních sklíčidel ke vř... celý popis
Dostupnost
Skladem 1 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:5444
Dodavatel:Warco - UK
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace
Příruba - upínací deska 125 mm pro soustruh Warco WM 240 / 240B / 250 / 250VF / 250V a WM 280 / 280VF / 280V, Warco
Poznámka: obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí zobrazovat skutečnou přírubu pro daný soustruh
Připevnění příruby:
Zde je tabulka pro jednoduchou identifikaci přírub a typů soustruhů k nim vhodných:
Popis
Obj. č.
Průměr
BV 20
5421
100mm
BV 20
5421A
125mm
918 Metrický závit
5424
100mm
918 Whithworth
100mm
918 Whithworth
130mm
918 Metrický závit
130mm
125mm
BH600 / BH900
200mm
D1-4
160mm
D1-4
200mm
Mini soustruh
100mm
WM 180
100mm
WM 240 / 240B / 250 / 250VF / 250V
125mm
WM 280 / 280VF / 280V
125mm
GH550
160mm
D1-3
125mm
D1-3
160mm
pro soustruh Myford 7
100mm
pro soustruh Myford 7
125mm
pro soustruh Boxford
125mm
Warco - Více než 40 letdodává kvalitní strojní zařízení pro zákazníkypo celém světě.
zde je video jak lze upravit přírubu soustruhu WM 290V pro kleštinové sklíčidlo: